Geriausia Lietuvos tenisininkė Justina Mikulskytė (WTA-249) pergale startavo turnyre Indijoje. ITF serijos W35 turnyre 28-erių lietuvė 4:6, 6:4, 6:2 pranoko Pietų Korėjos atstovę Dayeon Back (WTA-475).

Lietuvės varžovė D. Back praėjusiais metais WTA 250 turnyre Pietų Korėjoje iškovojo teniso pasaulį pribloškusią pergalę, kai 3:6, 6:1, 7:6 (7:4) nugalėjo Latvijos teniso žvaigždę Jeleną Ostapenko (WTA-10).

Taip pat korėjietei pernai buvo įteiktas Billie Jean King taurės turnyro apdovanojimas už atsidavimą ginant savo šalies garbę. J. Mikulskytė pelnė 4 WTA vienetų reitingo taškus ir 408 JAV dolerius. Aštuntfinalyje jos lauks prieš porą savaičių jau nugalėta prancūzė Yasmine Mansouri (WTA-522).

Dvejetų varžybose Indijoje lietuvė šį kartą nedalyvaus.

ITF serijos moterų teniso turnyro Indijoje prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.