Jos – stiprios, vikrios, lanksčios, seksualios ir be galo „kietos“! Karščiausios Lietuvos fitneso atstovių nuotraukos feisbuke

„Balsas.lt“ tęsia tradiciją: apžvelgiame karščiausias Lietuvos fitneso atstovių nuotraukas, kuriomis jos dalinosi savo „Facebook“ paskyrose. Žinoma, šįkart taip pat turėsime išimčių. Į sąrašą pateko ne tik fitneso, „bikini“ atstovių nuotraukos. Negalime nepasidalinti ir kitų atlečių asmenukėmis ar profilio nuotraukomis.

Jeigu esi neabejinga sportui, esi priklausoma nuo sporto salės ir bent kartais nusifotografuoji stovėdama prieš salės veidrodį, siūlome savo nuotraukas arba nuorodas į jas siųsti adresu [email protected]. Dėl sveikos konkurencijos mūsų sportininkėms.

Savo sąrašą, kaip visada, pradėsime nuo „bikini“ žvaigždutės Anetos Možeiko. Kurį laiką ji slapstėsi ir gerbėjai tiesiog alpo nesulaukdami naujų nuotraukų, tačiau pati Aneta nesusilaikė. Ir mes tuo labai džiaugiamės.

Po šia nuotrauka Aneta parašė, kad yra pavargusi, o mes tokias nuotraukas vadiname romantiškomis (351 like'as)

Grupės „Rankas aukštyn“ koncertas Vilniuje sulaukė neeilinių žiūrovų: A. Možeiko ir Kristina Narbutaitytė (328 like'ai)

REKLAMA

O čia mums patinka labai labai: įdomios timpos ir griežtas seksualumas veide. Ačiū, Aneta, už šį kadrą.

Kiek suprantame, Anetą visada kas nors saugo. Šįkart jai į pagalbą atkeliavo ar Supermenas, ar peraugęs Žmogus-voras... (145 like'ai)

 

Peraugėlis Žmogus-Voras tik pasitraukė - tuoj prisistatė gerbėjų būriai (212 like'ų)

 

Pilvo presas - yra cool. Mes už Anetą.

 

O čia ta pirmoji nuotrauka po slėpynių žaidimo feisbuke. Tokia rimta (291 like'as).

Gana švęsti! Visi į VS-ą sportuot! - toks buvo parašas po nuotrauka. Kas neitų pas tokią trenerę? Čia retorinis klausimas (250 like'ų).

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų