Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda toliau renkasi pralaimėjimus NBA. Lietuvio klubas namuose 112:120 (25:33, 34:33, 24:29, 29:25) nusileido Bruklino „Nets“ komandai.

J.Valančiūnas buvo geriausias komandos žaidėjas, kuri pralaimėjo devintą kartą iš eilės.

Centras per 29 minutes pelnė 20 taškų (6/13 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo 4 kartus prasižengė.

„Pelicans“ vis dar žaidė be savo žvaigždžių Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono.

Bruklino klubą į priekį vedė Jamesas Hardenas, kuris surinko 39 taškus ir atliko 12 perdavimų. Jam tai yra geriausios sezono rungtynės.

Jis likus žaisti 29 sekundėms tritaškiu didino „Nets“ pranašumą iki septynių ir komanda pergalės iš rankų nepaleido.

Svečiai laimėjo septintą kartą iš eilės.

„Nets“ klubas trečiajame kėlinyje pirmavo 21 taško persvara, tačiau ją išbarstė ir trumpai atsiliko paskutiniame ketvirtyje.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 20 (12 atk. kam.), Garrettas Temple’as 17, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 16, Joshas Hartas 13.

„Nets“: Jamesas Hardenas 39 (12 rez. perd.), Kevinas Durantas 28 (8 rez. perd.), Joe Harrisas 24, Blake’as Griffinas 8.