Jameso atsakas Ibrahimovičiui: „Niekada nenustosiu kalbėti apie neteisybę“

NBA legenda LeBronas Jamesas pastaruoju metu labai dažnai pasisako įvairiomis politinėmis temomis, reikalauja aktyviau kovoti su rasizmu ir itin aštriai kritikavo buvusį JAV prezidentą Donaldą Trumpą. 

„AC Milan“ žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius irgi nepraleido pro ausis dažnų L.Jameso pasisakymų. Švedo teigimu, krepšininkui reikėtų nelįsti į politiką.

„LeBronas yra fenomenalus atletas, bet man nepatinka, kai žmonės, susikūrę visuomenėje statusą, tuo pačiu pradeda lįsti į politiką. Reiškis toje srityje, kurioje esi geriausias. Aš žaidžiu futbolą, nes tai sugebu geriausiai. Politika neužsiimu. Jei būčiau politikas, tada toje srityje ir reikščiausi. Tai yra pirmoji didelė klaida, kurią padaro išgarsėję žmonės. Nelįskite į politiką, nes tai atrodo tikrai nekaip“, – sakė Z.Ibrahimovičius.

L.Jamesas po pergalės prieš „Trail Blazers“ buvo paklaustas, ką mano apie švedo pasisakymą.

„Niekada nenustosiu kalbėti apie neteisybę. Kalbu apie savo žmones, lygybę, socialinį neteisingumą, rasizmą, sisteminę rinkėjų priespaudą – dalykus, kurie dedasi mūsų visuomenėje. Žinau, kokie dalykai ten vyksta, nes pats buvau to dalimi. Dabar savo mokyklose turiu daugiau nei 300 vaikų, kurie išgyvena tą patį.

Jiems reikia balso ir aš esu jų balsas. Naudojuosi turima platforma, kad galėčiau paskleisti svarbią žinią visame pasaulyje. Niekada neapsiribosiu tik sportu. Suprantu, koks galingas yra mano balsas. Juokinga, kad Zlatanas kalba tokius dalykus. Jei neklystu, 2018 m. Švedijoje jis pats kalbėjo apie rasizmą, nes jo pavardė ne tokia, kokios įprastos jo šalyje. Užsipulti mane šitoje srityje yra didelė klaida, nes aš padarau namų darbus ir kalbu apie tai, ką suprantu“, – sakė L.Jamesas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų