J. Couceiro: Lietuva ir Austrija – grupės autsaiderės

Po pergalingų antrųjų 2010 metų pasaulio futbolo čempionato 7 grupės atrankos varžybų prieš Austrijos ekipą Lietuvos rinktinės vyriausias treneris Jose Couceiro dėkojo savo žaidėjams ir teigė, kad grupės favorite išlieka Prancūzija.J. Couceiro (Lietuvos vyr. treneris):

- Visų pirma, sveikinu savo vyrus su puikia pergale. Šios rungtynės buvo labai sunkios, nes Austrija - stipri komanda. Austrai gerai išnaudoja standartines situacijas. Pirmajame kėlinyje turėjome problemų aikštės viduryje, vėliau žaidimas kiek išsilygino. Tačiau greitai įgavome žaidimo persvarą.- Kokios perspektyvos dėl pasaulio čempionato?

- Niekas nesikeičia. Prancūzija lieka grupės favorite, antri galbūt rumunai, treti serbai. Lietuvą ir Austriją priskirčiau tarp autsaiderių. Pasiekti kažką daugiau bus sunku. Mūsų 5-6 žaidėjai klubuose nežaidžia startinėse sudėtyse, o tai didelė problema. Turime gerą komandą su gerais futbolininkais, bet neturime plataus pasirinkimo. Pavyzdžiui prancūzai galėtų surinkti keturias galingas komandas. Mums gali pakišti koją traumos, geltonos kortelės, todėl bus sunku. Manau, kad prancūzai išlieka favoritais.

- Ką pakeitėte po pirmo kėlinio?

-  Padarėme, kad du saugai būtų už kamuolio. Pirmame kėlinyje žaidėme aukštais tolimais perdavimais, bet austrai fiziškai stiprūs ir aukšti, galingi, todėl buvo sunku. Turėjome leisti kamuolį ant žemės.

REKLAMA

- Kodėl ant atsarginių žaidėjų suolelio vietoj Savėno sėdėjo Velička?

- Savėnas neturi problemų, tokia buvo strategija. Jeigu būtume pralaiminėję, būtų reikėję daugiau puolėjų. Rengiame skirtingas taktikas.

- Kaip bus ruošiamasi spalio mėnesio rungtynėms?

- Reikės kalbėti su Lietuvos futbolo federacija.

Karelas Bruckneris (Austrijos vyr. treneris):

- Sveikiname Lietuvą su pergale. Žinojome, kad tai stipri, agresyvi, gerai besiginanti komanda. Pirmajame kėlinyje mums sunkiai sekėsi kurti progas, todėl per pertrauką turėjome keisti taktiką, tačiau viskas pasikeitė, kai šeimininkai pelnė du įvarčius.

Turėjome daug gerų progų antrajame kėlinyje bei per pridėtą laiką, tačiau jų neišnaudojome, patys tai matėte.

- Ar Lietuvos rinktinės žaidimas pasikeitė nuo draugiškų rungtynių su Čekija?

- Pasikeitė viskas, nes ten buvo draugiškos rungtynės. Šiame mače žaidė tik 5-6 tie patys žaidėjai, todėl sunku pasakyti. Ir tada pirmam kėlinyje žaidė gerai, bet čekai po pertraukos perėmė iniciatyvą.Linas Kojala


Rašyti komentarą...
r
ramiai
2008-09-11 10:02:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
jose cia apsidraudzia tik taip sakydamas!
Atsakyti
0

2008-09-11 15:23:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisingai viska sako. Kai per daug pasitiki, atsipalaiduoji, tai gauni sausai. Na, kaip rumunai gavo :] Lietuvos rinktinej lieka suzaisti susikaupus 8 rungtynes ir galbut uzimsim 1-2 vietas :]
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų