Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos keturios 27-ojo turo kovos.

Ankstyvajame mače Londono „Tottenham“ svečiuose 1 – 2 pralaimėjo „Burnley“ vienuolikei.

Aikštelės šeimininkai pirmieji mušė įvartį, kai varžovų vartininką nuginklavo Chrisas Woodas.

65-ą minutę rezultatą išlygino pirmą kartą po čiurnos traumos į aikštelę sugrįžęs Harry Kane‘as.

Vis tik, jo pastangos nuėjo veltui. 83-ią minutę Ashley Barnesas sulaukė tikslaus komandos draugo perdavimo ir mušė pergalingą įvartį.

Po šio kluptelėjimo „Tottenham“ (60 tšk.) išlieka trečioje turnyro lentelės vietoje, „Burnley“ (30 tšk.) kyla į tryliktą poziciją.

Tuo metu lygos vidutiniokų akistatoje AFC „Bournemouth“ namuose sužaidė lygiosiomis 1 – 1 su „Wolverhampton“ klubu.

Abu dvikovos įvarčiai buvo pelnyti nuo 11 m žymos.

Stadiono šeimininkų gretose pasižymėjo Joshua Kingas (14 min.), svečiams išlyginamąjį įvartį mušė Raulis Jimenezas.

Anglijos „Premier“ lygoje „Wolverhampton“ (40 tšk.) žengia aštunti, AFC „Bournemouth“ (34 tšk.) – dešimti.