Dopingo skandale įsivėlusiam Lietuvos talentui – gailestinga bausmė

Vienas talentingiausių Lietuvos ledo ritulio žaidėjų Jaunius Jasinevičius praėjusių metų spalio mėnesį pateko į Norvegijos dopingo kontrolierių nemalonę, o šią savaitę sužinojo jam paskirtą nuobaudą.

2018 metų spalio 10 d. lietuvio mėginyje buvo rasta draudžiamų medžiagų.

Jo atstovaujama Haldeno „Comet“ ekipa iškarto suspendavo žaidėją, o dopingo tyrimas užtruko daugiau nei keturis mėnesius.

Norvegijos žiniasklaida šia savaitę paskelbė, kad J .Jasinevičius nubaustas dviejų metų diskvalifikacija.

Pranešama, kad ledo ritulininkas vartojo maisto papildus „Bad Wolf“, kuriuose buvo draudžiama medžiaga metilheksanaminas.

Dažniausiai už tokį pažeidimą skiriama net 4 metų diskvalifikacija, tačiau lietuvis noriai bendradarbiavo su antidopingo agentūra, todėl jam buvo perpus sumažintas bausmės laikas.

Tuo metu pats lietuvis dėl šios dopingo istorijos kaltina savo trenerį.

„Žinoma, aš gailiuosi. Aš buvau piktas ant savo asmeninio trenerio iš Lietuvos, kuris man tai nupirko, tačiau pirmiausiai esu piktas ant savęs, kad tų papildų neištyriau pats“, - lapkritį yra sakęs J. Jasinevičius.

Lietuvis į treniruotes galės sugrįžti tik 2020 metų rugpjūčio 31-ą dieną, o žaisti oficialiose rungtynėse – nuo 2020 metų spalio 30 dienos.

„Džiaugiamės, kad jie tuo patikėjo. Įprastai už šį preparatą yra keturių metų diskvalifikacija. Mes kalbėjomės su J. Jasinevičiumi ir jis sutiko priimti dviejų metų baudą. Į mūsų komandą durys lietuviui visada bus atviros“,- sakė„Comet“ atstovas Runaras Eidissenas.

Gynėjo pozicijoje žaidžiantis J. Jasinevičius per 12 šio sezono rungtynių antroje pagal pajėgumą Norvegijos lygoje įmušė 1 įvartį ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų