15
„AFC Bournemouth“ – „West Ham United“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trys rungtynės, kuriose netrūko įtemptos kovos ir įvarčių. Pergales iškovojo „AFC Bournemouth“, Liverpulio „Everton“ ir „Hull City“.

15

„AFC Bournemouth“ ekipa namuose 3:2 nugalėjo „West Ham United“ futbolininkus. Pergalę švęsti nesutrukdė ir du nerealizuoti 11 metrų baudiniai. Pirmieji įvartį pelnė svečiai, kai 10-ąją minutę pasižymėjo Michailas Antonio.

31-ąją minutę rezultatą išlygino Joshua Kingas, o vėliau jis ir išvedė savo komandą į priekį (48`). 83-ąją minutę rezultatą išlygino Andre Ayew.

Lemiamą įvartį pelnė tas pats Joshua Kingas (90`), kuris pasižymėjo „hat-tricku“ ir atnešė tris taškus savo klubui.

Liverpulio „Everton“ ekipa 3:0 susitvarkė su „West Bromwich Albion“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Kevinas Mirallas (39`), Morganas Schneiderlinas (45`) ir Romelu Lukaku (82`).

„Hull City“ 2:1 nugalėjo „Swansea City“. Abu nugalėtojų įvarčius pelnė Baye Oumar Niasse (69` ir 78`), o paguodos smūgį atliko Alfie Mawsonas (90`).