Įtampa „Barcelonos“ stovykloje: prezidentas svarsto vyr. trenerio ateitį klube

Ispanijos dienraštis „Marca“ skelbia, jog „Barcelonos“ prezidentas Joanas Laporta neplanuoja artimiausiu metu atleisti Ronaldo Koemano iš vyriausiojo trenerio pareigų. 

Šiuo metu santykiai tarp klubo prezidento ir stratego yra ypatingai įtempti ir pastarosiomis dienomis ši situacija tik dar pablogėjo. J.Laporta ketvirtadienį turėjo dalyvauti viešame renginyje, tačiau nusprendė į jį nevykti žinodamas, jog sulauks klausimų apie R.Koemaną.

Katalonų ekipos prezidentas nusprendė laukti ir pažiūrėti, kas dabar bus. „Barcelona“ yra pajėgi laimėti artimiausias trejas rungtynes, tačiau R.Koemano situacija priklausys ne tik nuo surinktų taškų, tačiau taip pat ir nuo demonstruoto žaidimo stiliaus. Prezidentas J.Laporta nori, jog komanda žaistų atakuojantį futbolą.

Ketvirtadienį buvo pasirodžiusių gandų, jog klubas svarsto R.Koemano atleidimą, tačiau katalonai suskubo šias žinias paneigti. Šiuo metu yra aišku, jog komanda yra nusivylusi trenerio darbu, tačiau greito sprendimo nepriims.

Katalonai elgsis atsargiai dėl keleto priežasčių. Šiuo metu rinkoje nėra stratego, kuris galėtų perimti komandos vairą. Klubo finansinė padėtis taip pat vaidina šioje situacijoje svarbų vaidmenį, kadangi R.Koemano atleidimas priverstų juos sumokėti strategui, o jie šiuo metu tokių išteklių neturi. Panašu, jog šiuo metu „Barcelona“ yra priversta laukti geresnių rezultatų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų