Italijos „Euro 2020“ didvyris atsisveikino su „AC Milan“ komanda

Su Italijos rinktine Europos čempionu šią vasarą tapęs Gianluigi Donnarumma pasiuntė atsisveikinimo žinutę „AC Milan“ komandos gerbėjams.

„Kai kuriuos sprendimus priimti yra sudėtinga, tačiau tai yra suaugusio vyro dalis. Atvykau į Milaną, kai buvau dar vaikas. Vilkėjau šios komandos marškinėlius su pasididžiavimu, mes kovojome, kentėjome, laimėjome, verkėme, šventėme kartu su komandos draugais, treneriais, fanais, kurie yra šios komandos šeima jau daugelį metų.

Būdamas šešiolikos metų vilkėdamas šios komandos marškinėlius debiutavau Italijos „Serie A“ lygoje. Aš čia išgyvenau nepaprastus metus, kurių niekada nepamiršiu. Dabar atėjo laikas atsisveikinti, sprendimas nebuvo lengvas, tačiau tai yra sudėtinga paaiškinti. Visgi galiu pasakyti, jog kartais teisinga yra pasirinkti pokyčius, susidurti su naujais iššūkiais, augti. Linkiu „AC Milan“ komandai didžiausios sėkmės“, – rašė vartininkas.

G.Donnarumma prisijungė prieš „AC Milan“ būdamas vos keturiolikos metų. Šiuo metu netrūksta gandų, jog vartų sargas artimiausiu metu turėtų persikelti rungtyniauti į Paryžiaus „Saint – Germain“ klubą, su kuriuo turėtų pasirašyti ilgalaikį penkerių metų trukmės kontraktą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų