Italijoje – kalnų slidininko Drukarovo sidabras

Italijoje dvi dienas vyko tarptautinės FIS kalnų slidinėjimo varžybos, kurios tuo pačiu buvo ir atvirasis Albanijos čempionatas.

Antradienį vyrų didžiojo slalomo rungtyje sidabrą laimėjo 23-ejų lietuvis Andrejus Drukarovas. Jis du kartus trasą įveikė per 2 min. 17.17 sek. ir pelnė 23,06 FIS taško.

A.Drukarovas 0.18 sek. atsiliko nuo norvego Jespero Wahlqvisto (2:16.99). Tuo tarpu trečią vietą užėmė italas Manuelis Ploneris (2:17.22).

16-metis Lietuvos atstovas Luca Poberai buvo 84-as (2:39.77) tarp 85 klasifikuotų sportininkų ir gavo 189,68 FIS taško. Dar 49 kalnų slidininkai nebaigė distancijos.

Trečiadienį slalome lietuviai nestartavo.