„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Granada“ futbolininkų pranašumą ir nepasinaudojo puikia proga pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Visgi 66-ąją minutę iš aikštės išvarytas katalonų vyriausiasis treneris Ronaldas Koemanas tikino, jog nesupranta, kodėl sulaukė tokios griežtos sankcijos.

„Visiškai to nesuprantu. Teisėjui nepasakiau nei vieno žodžio, aš jo neįžeidžiau. Aš kalbėjau su ketvirtuoju teisėju, jis manęs negerbė. Pasak teisėjo pateikto pranešimo, aš negerbiau ketvirtojo arbitro, tačiau taip nebuvo. Tuo tarpu pagarbos trūkumas yra įžeidimas. Nei vieno karto nepavartojau negražių žodžių. Jei jie išgalvos tai, ko nesakiau, turėsiu kažką daryti. Aš to nesuprantu.

Šį kartą turime susitaikyti su tuo, jog pralaimėjome. Gaila, nes turėjome puikią galimybę iškovoti pergalę. Nesėkmę daugiausia nulėmė susikaupimo trūkumas gynyboje, dėl to praleidome net du įvarčius. Šis rezultatas yra labai nuviliantis. Sunku susitaikyti, nes mes kontroliavome savo likimą. Visgi mums dar liko penkerios rungtynės“, - kalbėjo strategas.

Pralaimėjimą patyrusi „Barcelona“ su 71 tašku išlieka trečioje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderio „Atletico“ atsilieka 2 taškais.