Trečiadienį moterų Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse „Barcelona“ „Camp Nou“ stadione per 18 minučių pelnė 4 įvarčius bei 5:2 sutriuškino Madrido „Real“ futbolininkes ir iškopė į pusfinalį.

Skelbiama, kad gyvai stadione stebėjo 91 tūkst. 553 sirgaliai ir tai yra moterų futbolo rungtynių pasaulio rekordas.

Daugiau nei kėlinį rungtynės vyko gana lygiai: 8-ą minutę Maria Pilar Leon išvedė „Barceloną“ į priekį, tačiau jau 16-ą minutę Olga Carmona rezultatą išlygino.

48-ą minutę Claudia Zornoza „Real“ ekipą pirmą kartą išvedė svečius į priekį, tačiau jau po keturių minučių Aitana Bonmati (52’) lygino rezultatą.

Netrukus „Barcelona“ pradėjo siautėti: 55-ą minutę Claudia Pina, 62-ą – Alexia Putellas, o 70-ą – Caroline Graham Hansen pelnė po įvartį ir pabėgo nebegrįžtamai.

Pirmosiose tarpusavio rungtynėse „Barcelona“ šventė pergalę rezultatu 3:1.