Mileso Bridgeso nesulaikiusi Niujorko „Knicks“ (22/22) komanda nesugebėjo išsaugoti pergalių serijos ir laimėjusi tris mačus paeiliui galiausiai patyrė nesėkmę.

Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 87:97 (23:34, 21:28, 23:24, 20:11) nusileido Šarlotės „Hornets“ (24/20) krepšininkams.

Nugalėtojų gretose puolėjas M.Bridgesas sužaidė karjeros mačą. Amerikietis per 39 minutes surinko net 38 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, padarė klaidą ir 3 sykius prasižengė.

Ankstesnis rezultatyvumo rekordas buvo 35 taškai, pelnyti praėjusiais metais mače su Atlantos „Hawks“ ekipa.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir pelnė pirmuosius 7 taškus be šeimininkų atsako (0:7).

Nors šie ir persvėrė rezultatą, tačiau Šarlotės ekipa netrukus spurtavo 12-0 ir šovė į priekį dviženkliu skirtumu (12:23).

Antrajame kėlinyje „Knicks“ situacija nepalengvėjo – priešingai duobė dar pagilėjo. Prieš pat ilgąją pertrauką svečiai pelnė 8 taškus, į kuriuos Niujorko klubas atsakė tik dvitaškiu ir atstumas išaugo iki 18 taškų (44:62).

Antroje rungtynių dalyje „Hornets“ krepšininkai ir toliau užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo. Pastarieji trečiajame kėlinyje padidino savo pranašumą iki rekordinio 23 taškų (63:86).

Lemiamas ketvirtis buvo formalumas. Nors aikštės šeimininkais ir kiek aptirpdė deficitą, tačiau atkurti intrigos jau nepavyko. Svečiai pergalę iškovojo 10 taškų skirtumu – 87:97.

„Knicks“: RJ Barrettas (12 atk. kam., 6 kld.) ir Juliusas Randle‘as (10 atk. kam.) po 18, Immanuelis Quickley 12 (7 rez. perd.), Obi Toppinas 11, Mitchellas Robinsonas 10, Alecas Burksas ir Evanas Fournieras po 6.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 38 (9/11 dvit., 5/9 trit., 5/5 baud., 12 atk. kam.), Terry Rozieras 22 (4/11 trit., 7 rez. perd.), Gordonas Haywardas 16, Cody Martinas 9 (7 atk. kam.), Masonas Plumlee 5.