Įspūdingo grožio UEFA Europos lygos finale „Sevilla“ ekipa 3:2 (2:2) įveikė Milano „Inter“ ir šeštą kartą triumfavo turnyre.

„Sevilla“ čempionais buvo tapę 2006, 2007, 2014, 2015 ir 2016 metais.

Tuo tarpu „Inter“ lieka neiškovojęs jokio titulo nuo 2011 metų.

Finalas prasidėjo labai karštai – jau 5-ąją minutę teisėjas skyrė 11 m baudinį į „Sevilla“ vartus, kurį realizavęs Romelas Lukaku išvedė Italijos vicečempionus į priekį.

Netrukus jau „Inter“ turėjo traukti kamuolį iš savų vartų ir tą darė dukart – „Sevilla“ olandas Luukas de Jongas 12 ir 33 min. uždarė komandos draugų perdavimus puikiais smūgiais į galvą ir jau ispanai buvo priekyje 2:1.

Bet neilgai – vos po kelių akimirkų, 35-ąją minutę kitoje aikštės pusėje Marcelo Brozovičius atliko perdavimą į baudos aikštelę, o galva rezultatą išlygino Diego Godinas.

Antrame kėlinyje daugiau pavojingų progų turėjo „Inter“, iš patogios pozicijos nepasižymėjo R. Lukaku.

73-ąją minutę puolėjui ir visai „Inter“ komandai teko griebtis už galvos – Diego Carlosas atliko smūgį per save, o koją kyštelėjęs R. Lukaku nukreipė kamuolį į savo vartus.

Per likusį laiką Milano ekipa dar bandė surengti vartų apgultį, bet itin pavojingų progų nesukūrė.