Liverpulio „Everton“ Anglijos FA taurės aštuntfinalyje po pratęsimo 5:4 įveikė Londono „Tottenham“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Davinsonas Sanchezas jau 3-ąją minutę kampinio metu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Dominicas Calvertas-Lewinas 36-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Richarlisonas 38-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Everton“ naudai 2:1.

Gylfi Sigurdssonas 43-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:1.

Erikas Lamela per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir sušvelnino rezultatą 2:3.

D.Sanchezas 57-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl atstatė pusiausvyrą 3:3.

Richarlisonas 68-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar kartą išvedė „Everton" į priekį 4:3.

Harry Kane'as 83-ąją minutę tiksliu smūgiu galva ne tik išlygino rezultatą, bet ir išplėšė pratęsimą 4:4.

Bernardas 97-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Everton“ naudai 5:4.