Įspūdingai tritaškius metusi „Barcelona“ ir be Jokubaičio įsirašė užtikrintą pergalę

tapo reguliaraus Eurolygos sezono nugalėtojais

Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (21/5) komanda, kuri užsitikrino reguliaraus sezono nugalėtojos vardą.

Katalonai šį kartą namuose 88:67 (25:21, 17:13, 28:15, 18:18) neturėjo didelių sunkumų su Stambulo „Fenerbahce“ (9/15) klubu.

Barselonos ekipai tai buvo trečioji pergalė iš eilės, o turkams – penktasis pralaimėjimas paeiliui turnyre.

Ispanijos klubas šiose rungtynėse vertėse be atakų organizatoriaus Roko Jokubaičio, kuris praėjusiame mače susižeidė petį ir dėl traumos negalėjo padėti komandai.

Aikštės šeimininkai varžovus išbandė jau nuo rungtynių starto ir ėmė didinti atstumą (16:5).

Skirtumas dar labiau išaugo antrajame kėlinyje (40:27), tačiau svečiai nepasidavė ir prieš pat didžiąją pertrauką ženkliai nurėžė deficitą (40:34).

Lūžis įvyko antroje rungtynių dalyje. Trečią ketvirtį Barselonos krepšininkai pradėjo galingai ir po atkarpos 7-0 jau turėjo net 22 taškų pranašumą (58:36).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų persvara pasiekė ir 28 taškų ribą (79:51). Galiausiai turkai buvo priversti kapituliuoti – 88:67.

Šiose rungtynėse nugalėtojai pataikė net 59 proc. tritaškių. Tikslą pasiekė 16 metimų iš 27 bandymų.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius (4/5 trit.) ir Alexas Abrinesas (6/7 trit.) po 18, Michaelas Caicedo, Nigelas Hayesas-Davisas ir Nicolas Laprovittola po 7, Kyle‘as Kuričius, Brandonas Daviesas ir Rolandas Šmitas po 6.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 15 (4/9 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), Ismetas Akpinaras 11 (3/4 trit.), Janas Vesely ir Dyshawnas Pierre‘as po 8, Devinas Bookeris 6, Pierria Henry 5.