Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įspūdį darančią pergalę pasiekė Atlantos „Hawks“ (10/6) komanda, kuri lemiamu metimu pratęsime 124:122 (29:31, 26:31, 27:27, 29:22, 13:11) palaužė Toronto „Raptors“ (9/8).

Visas mačas buvo atkaklus ir apylygis. Ketvirto kėlinio viduryje „Raptors“ buvo išsiveržusi į priekį (102:93), bet persvara greitai ištirpo. Dejounte‘as Murray‘us ir De‘Andre Hunteris mažino skirtumą, o Trae‘us Youngas pridėjo dar dvitaškį – 99:104.

Likus pustrečios minutės O.G. Anunoby vėl traukė „Raptors“ į priekį (109:101), bet užteko dviejų tritaškių ir D. Hunterio baudų, kad būtų lygu – 109:109. T. Youngas ir O.G. Anunoby apsikeitė baudomis, tad laukė pratęsimas, nes per paskutinę minutę komandos taškų nepelnė. Lygi kova tęsėsi ir pratęsime, o likus 12 sek., „Hawks“ pirmavo 122:118. O.G. Anunoby krovė kamuolį į krepšį, D. Hunteris prametė baudas, o minėtas „Raptors“ atstovas jas realizavo – 122:122.

Galiausiai finalinė ataka priklausė Atlantos komandai, kuriai pergalę su sirena išplėšė A.J. Griffinas.

A.J.Griffinas yra 16-asis šių metų naujokų biržos šaukimas. Iš 17 pelnytų taškų 8 jis pridėjo svarbiu metu – pratęsime.

„Hawks“: Trae‘us Youngas 33 (12 rez. perd.), DeAndre Hunteris 22, Clintas Capela 18 (14 atk. kam.), A.J.Griffinas ir Dejounte‘as Murray‘us (7 atk. kam.) – po 17.

„Raptors“: Scottie Barnesas 28 (4/8 trit., 11 atk. kam., 9 rez. perd.), O.G.Anunoby 27 (5 rez. perd., 0/6 trit.), Thaddeusas Youngas 18 (9 atk. kam.), Malachi Flynnas 17, Fredas VanVleetas 15 (1/11 trit.).