Pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (11/10) klubas. Željko Obradovičiaus auklėtiniai savo arenoje 88:79 (11:29, 25:23, 31:15, 21:12) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (12/9) krepšininkus.

„Maccabi“ įspūdingai pradėjo mačą, kuri pelnė pirmuosius 16 taškų, o antrojo kėlinio pradžioje jie pirmavo net 24 taškų skirtumu (37:13).

Tačiau Izraelio klubas iniciatyvos neišlaikė ir paskutiniame ketvirtyje po truputį artėjęs bei spurtų sukūręs „Partizan“ pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Likus žaisti 2:55 minutei po PJ Doziero taškų „Partizan“ buvo priekyje 84:75. Tel Avivas po to įmetė tik keturis taškus ir varžovų nepavijo.

Nugalėtojams PJ Dozieras surinko 23 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Jamesas Nunnally įmetė 20 taškų bei sugriebė 9 kamuolius.

Tel Avivo ekipai 19 taškų pelnė Wade Baldwinas.

„Partizan“ kitas rungtynes Eurolygoje išvykoje žais su Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkais, o „Maccabi“ svečiuose susitiks su Pirėjo „Olympiacos“ ekipa.

„Partizan“: PJ Dozieras 23 (9/13 dvit., 1/4 trit., 7 atk. kam.), Jamesas Nunnally 20 (5/10 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Bruno Caboclo 11 (2/5 dvit., 4 atk. kam., 4 blk.), Alenas Smailagičius 9 (2/5 dvit., 5 atk. kam.), Urošas Trifunovičius 8 (5 atk. kam.), Zachas LeDay 7 (5 atk. kam.).

„Maccabi“: Wade Baldwinas 19 (4/7 dvit., 2/8 trit., 5 rez. perd.), Romanas Sorkinas 14 (7/10 dvit., 6 atk. kam.), Tamiras Blattas (3/7 trit., 5 rez. perd.) ir Jasielas Rivero (3/6 dvit.) po 9, Lorenzo Brownas (2/5 dvit., 1/6 trit.) ir Jamesas Webbas (5 atk. kam.) po 7.