Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Las Palmas“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo pakankamai progų įmušti įvartį, bet vis savo šansų neišnaudodavo.

Galiausiai tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms Brahimas Diazas  puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

O gana greitai po pertraukos Joselu 54-ąją minutę smūgiu galva tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų komandos pranašumą 2:0.

Nuo tada „Real“ kiek sustojo ir kelis pavojingus smūgius atliko svečiai. Patys „Real“ turėjo progų pelnyti ir dar įvarčių, bet lemiamu metu vis pritrūkdavo tikslumo.

Lygoje kiek netikėtai pirmauja „Girona“ ekipa, kuri ir šiame ture 2:1 svečiuose pranoko „Villarreal“.