„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio etapo pirmose rungtynėse svečiuose 1:0 nugalėjo Madrido „Real“ futbolininkus.

Karimas Benzema 12-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Franckas Kessie 26-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Thibautas Courtoisas atrėmė kamuolį.

Ederas Militao 27-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Barcelona“ išsiveržė į priekį šiame susitikime 1:0.

Eduardo Camavinga 52-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.

Gavi 70-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs F.Kessie 72-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Viniciusas Junioras 80-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

Atsakomosios pusfinalio etapo rungtynės tarp „Real“ ir „Barcelona“ komandų bus žaidžiamos balandžio 5-ąją dieną.