0

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygos D grupėje iškovojo Ispanijos čempionė Barselonos „Regal Barcelona“ ekipa, kuri svečiuose 93:65 (23:14, 21:18, 25:16, 24:17) įveikė antrąją nesėkmę per tris turus patyrusią Kazanės „Unics“ komandą.

Nuo pat susitikimo pradžios i į priekį nutolę ispanai triuškinantį pranašumą įgijo trečiojo kėlinio viduryje, kai po spurto 19:9 padidino persvarą iki 22 taškų - 63:41. Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje jau tebuvo formalumas. Nors rungtynių nugalėtojas nekėlė jokių abejonių, „Regal Barcelona“ klubas tik dar labiau nutolo.

„Unics“: T.Lyday'us 14 (dvitaškiai 5/9), V.Veremeenko 11, K.McCarthy 10, H.Domercantas 8.

„Regal Barcelona“: E.Lorbekas 24 (dvitaškiai 9/11), J.C.Navarro 19, P.Mickaelas 16, M.Huertas 10 (8 rez. perd.).