Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse rungtynės tarp „Barcelona“ ir „Sevilla“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Luukas de Jongas 8-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Sevilla“ į priekį 1:0, bet katalonų saugas Philippe’as Coutinhojau 10-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Kiek vėliau šeimininkų puolėjas Antoine'as Griezmannas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Lionelio Messi smūgiuotas kamuolys taip pat skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Svečių saugas Youssefas En Nesyri atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Kitam mače Madrido „Real“  2:0 nugalėjo „Levante“ futbolininkus.

Junioras Viniciusas 16-ąją minutę puikiu smūgiu dešine koja nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0. Nikola Vukčevičius 31-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Karimas Benzema 52-ąją minutę atliko nuostabų smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Eniso Bardhi 60-ąją minutę atliktą smūgį sėkmingai atrėmė Thibautas Courtoisas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tas pats Karimas Benzema per pridėtą rungtynių laiką taip pat nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.