Ispanija ir Italija laikosi vieningos nuomonės: šiais metais į stadionus žiūrovai nesugrįš

Italijoje ir Ispanijoje, kur koronavirusas smogė labiausiai iš visų Europos šalių, jau matomi šviesos spinduliai tunelio gale.

Italijos ministras pirmininkas Giuseppe Conte patvirtino, kad nuo gegužės 4-os dienos bus švelninamos karantino sąlygos, o tai tiesiogiai turėtų paliesti ir futbolą.

Lygos neturėtų atsinaujinti iki pat birželio mėnesio, tačiau manoma, kad jau gegužę komandos pradės rinktis į treniruočių centrus.

Į situaciją pozityviau pradėjo žiūrėti ir Ispanija. „La Liga“ pirmenybių vadovas Javieras Tebas savo paskutiniame interviu dar kartą pabrėžė, kad sieks bet kokia kaina užbaigti 2019-20 metų sezoną.

Visgi tiek Ispanijoje, tiek ir Italijoje prieinama prie bendros išvados, kad į stadionus žiūrovai negalės patekti nei šį sezoną, nei pirmoje kito sezono pusėje.

„Atlikome skaičiavimus, kad maždaug 180 tūkst. žmonių Ispanijoje vienaip ar kitaip yra išlaikomi iš darbo futbole. Kai tik gausime signalą, kad pirmenybės gali būti atnaujintos, tą ir padarysime“, – teigė J. Tebas.

Į stadionus žmonės geriausiu atveju galės grįžti kitais metais. Pagrindiniu „La Liga“ ir „Serie A“ klubų finansų varikliu toliau liks transliacijų teisės.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų