14
Slovėnija – Vokietija  (nuotr. FIBA)

Pirmąją vietą pasaulio čempionato K grupėje iškovojo Vokietijos rinktinė (5/0). Gordono Herberto auklėtiniai sekmadienį po puikios kovos 100:71 (11:25, 27:9, 30:18, 32:19) nugalėjo Slovėniją (4/1).

14

Po šios pergalės tapo aišku, kad ketvirtfinalyje vokiečiai susitiks su latviais. Slovėnai grupėje liko antri ir dar lauks savo varžovo.

Po pirmojo kėlinio Luka Dončičiaus į priekį vedama Slovėnijos rinktinė pirmavo 25:11, tačiau antrąjį kėlinį pralaimėjo 9:27 ir prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo Vokietija – 38:34.

Po didžiosios pertraukos slovėnai dar iš pradžių priešinosi, bet Vokietijos rinktinė spurtavo 13:0 ir atitrūko iki 61:42.

Vėliau mačas jau tebuvo formalumas. Vokiečiai užtikrintai užbaigė mačą ir iškovojo triuškinančią pergalę

Šioje grupėje trečiąją vietą užėmė Australja, o ketvirtąją – Sakartvelas.

Vokietija: Dennisas Schroderis 24 (10 rez. perd., 31 naud. bal.), Danielis Theisas 14 (7 atk. kam.), Isaacas Bonga 12, Nielsas Giffey ir Moritzas Wagneris (8 atk. kam.) po 10.

Slovėnija: Luka Dončičius 23 (2/11 tritaškiai, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Klemenas Prepeličius 12, Žiga Dimecas 9.