„Iš arti“: Juškevičius kūrybingumu pasižymi ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų

„Lietuvos ryto“ gynėjas Adas Juškevičius kūrybingumu pasižymi ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už jos ribų. 27-ių krepšininkas turi robotą-droną, kurio pagalba filmuoja įvairius vaizdus. Šį hobį Juškevičius atrado rungtyniaudamas Vokietijoje ir dabar apie filmavimo techniką gali pasakyti daugiau, nei bet kuris kitas lygos krepšininkas.

„Viskas prasidėjo Vokietijoje, kai pirmą kartą išvažiavau žaisti į užsienį. Buvau toli nuo namų, šalia neturėjau nei šeimos, nei draugų, tik daug laisvo laiko. Tuo metu kaip tik pradėjo populiarėti dronai, „GoPro“ kameros ir visa technika. Vokietijoje nusipirkau šios dalykus ir pradėjau filmuoti, fotografuoti ir tai tapo mano hobiu“, – apie filmavimo pradžią pasakojo Juškevičius.

Krepšininkas teigė, kad jį žavi pats filmavimo procesas ir galimybė užfiksuoti gražias vietas, o labiausiai į atmintį įstrigo vaizdai užfiksuoti medaus mėnesio metu Maldyvuose.

„Man patinka pats procesas – filmuoti ir montuoti medžiagą. Parodyti vaizdus draugams, šeimai, turėti prisiminimą sau pačiam. Labiausiai patiko Maldyvuose, kur buvome su žmona atostogauti. Vaizdai tiesiog neįtikėtini, patiko viskas ir tai išliks atmintyje labai ilgai“.

REKLAMA

Gynėjas LKL TV teigė, kad valdyti droną nėra sunku, tačiau pripažino, kad turėjo ir nelaimingų atsitikimų.

„Tikrai lengva jį valdyti ir tai gali daryti tiek vaikai, tiek ir vyresni žmonės. Aišku turėjau ir nelaimingą atsikimą, kuris pasibaigė vieno drono „mirtimi“. Čia yra daug elektronikos, o ji kartais „grybauja“, nėra amžina. Taip nutiko ir man, kai dronas nusprendė skristi ten, kur jis nori ir paniro tiesiog į vandenį Neries upėje“, – su šypsena veide netektį prisiminė „Lietuvos ryto“ atstovas.

Anot Juškevičiaus, filmavimo „virusu“ taip pat buvo užsikrėtę ir Mindaugas Kuzminskas bei Martynas Pocius, tačiau iki šiol filmuoja tik sostinės ekipos atstovas, kuris LKL TV žiūrovams pravedė ir trumpą instruktažą, kaip valdyti droną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų