Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Atalanta“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Romelu Lukaku 15-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovas ir „Inter“ komandos ataka nutrūko.

Duvanas Zapata 40-ąją minutę kampinio metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis varžovų vartų sargui problemų nesukėlė.

Milanas Skriniaras 54-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Inter“ į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs D.Zapata 68-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.