Ilgametis „Tottenham“ puolėjas Kane'as gali palikti komandą

Harry Kane‘as rimtai svarsto galimybę šią vasrą palikti Londono „Tottenham“ ekipą. Pranešama, kad 27-erių metų futbolininkas nusivylė „Tottenham“ nesugebėjimu varžytis aukščiausiu lygiu, kai klubas prarado galimybę užsitikrinti vietą kito sezono Čempionų lygoje.

„Tottenham“ jau seniai atmetinėja pasiūlymus už H.Kane‘ą, tačiau Anglijos rinktinės kapitonas tikisi, kad klubas pakeis savo poziciją po to, kai jis kone dešimtmetį gynė šios komandos garbę.

H.Kane‘as su „Tottenham“ yra sudaręs sutartį iki 2024 m., o klubas pareikalaus didžiulės išpirkos. „Manchester United“, „Manchester City“ ir Londono „Chelsea“ yra potencialios kryptis, kur galėtų pasukti H.Kane‘as, tačiau vis dar nėra aišku, ar tai tikrai gali įvykti.

Visi trys minėti Anglijos „Premier“ lygos klubai turi didžiulius finansus ir ieško puolėjo, net jeigu koronaviruso pandemija kelia tam tikrų piniginių problemų.

H.Kane‘as norėtų savo situaciją išspręsti dar prieš Europos čempionatą, tačiau greičiausiai jo pavardė antraštėse mirgės dar visą vasarą.

H.Kane‘as jau anksčiau išreiškė norą atstovauti klubą, kuris siektų didžiųjų apdovanojimų.

„Individualūs apdovanojimai yra puikūs, tai fantastiniai pasiekimai. Kai pažvelgsiu į savo karjerą, aš tai vertinsiu dar labiau. Bet dabar mano, kaip žaidėjo, tikslas yra iškovoti komandinius trofėjus. Noriu laimėti didžiuosius prizus, tuo tarpu su „Tottenham“ mes ne visai taip darome. Tai viena iš situacijų, kuri yra karčiai saldi. Aš didžiuojuosi, kad laimėjau metų Londono futbolininko apdovojimą, bet verčiau laimėčiau komandinį trofėjų, o ne jį“, – sakė H.Kane‘as.

H.Kane‘as šiame sezone pelnė 22 įvarčius „Premier“ lygoje ir tai yra toks pats rezultatas kaip „Liverpool“ puolėjo Mohamedo Salah.

Viso H.Kane‘as per 47 rungtynes pelnė 32 įvarčius ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų, o tai priskiria jį prie geriausių pasaulio puolėjų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų