UEFA Europos lygos ketvirtfinalyje „Sevilla“ minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Wolves“ futbolininkus ir pateko į pusfinalį, kuriame susitiks su „Manchester United“.

Vienintelis mačo įvartis krito 88-ąją minutę, kai Lucasas Ocamposas puikiu smūgiu galva išvedė „Sevilla“ į priekį.

Į pusfinalį užtikrintai žengė ir Donecko „Šachtar“, kuris net 4:1 sumindė „Basel“ klubą.

Donecko futbolininkai į priekį šovė jau 2-ąją minutę, kai pasižymėjo Junioras Moraesas, o 22 min. Taisonas rezultatą padvigubino.

75 min. Alanas Patrickas realizavo 11 m baudinį, o tašką padėjo Dodo (88 min.), didinęs „Šachtar“ pranašumą iki 4:0.

Paguodos įvartį varžovams 90-ąją minutę įmušė Ricky van Wofswinkelis.

„Šachtar“ pusfinalyje žais su Milano „Inter“.