Į Barseloną keliasi Maskoliūnas ir dar du „Žalgirio“ trenerių štabo nariai

Kauno „Žalgirio“ klubui atsisveikinus su vyriausiuoju komandos treneriu Šarūnu Jasikevičiumi, pokyčių trenerių štabe bus ir daugiau.

Kartu su juo į Barselonos „FC Barcelona“ klubą persikelia ir dar trys „Žalgirio“ trenerių štabo nariai – Darius Maskoliūnas, Tomas Masiulis ir Justinas Grainys.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris D. Maskoliūnas Kauno klube trenerio asistentu dirbo nuo 2015-ųjų metų.

T. Masiulis prie pagrindinės ekipos trenerių štabo prisijungė 2018-aisiais, o prieš tai buvo „Žalgirio“ dublerių ekipos treneris.

Fizinio rengimo treneris J. Grainys „Žalgiryje“ darbavosi beveik dešimtmetį, iš jaunimo į pagrindinę komandą perėjęs 2012 metais.

Gerus bičiulius ir kolegas Ispanijoje kartu su savimi matyti labai norėjo pats Š. Jasikevičius, o „Žalgiris“ kliūčių išvykti nesudarė.

„Visi jie yra puikūs specialistai ir jų darbas yra puikiai vertinamas. Dėkojame Dariui, Tomui ir Justinui už darbą „Žalgiryje“ ir linkime jiems sėkmės tolimesnėje karjeroje“, – situaciją komentavo „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Komandos komplektaciją artėjančiam sezonui pradėjęs „Žalgirio“ klubas šiuo metu ieško naujo vyr. trenerio, kuris formuos ir trenerių štabą.

D. Maskoliūnas buvo įvardijamas kaip pagrindinis kandidatas perimti Kauno ekipos vairą, tačiau dabar klubo direktoriui Pauliu Motiejūnui teks dairytis į kitus kandidatus.

Spaudos konferencijoje jis buvo užsiminęs, kad prioritetas yra lietuvis. Neoficialiais duomenimis, pagrindiniais kandidatais dabar yra Kęstutis Kemzūra ir Kazys Maksvytis.


Rašyti komentarą...
R
Real
2020-07-06 16:17:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
nepakeičiamų nėra. Reikėtų ir dėl rinktinės trenerio pagalvoti
Atsakyti
0

R
Rasa2
2020-07-06 16:54:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jų tai tikrai negaila.Viskas jau seniai aišku. Ir naujas treneris aiškus ir kas liks komandoj aišku.Labai daug melo visoj šioj Šaradoj.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų