Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas antradienį žengė į Hegelmann LFF Taurės pusfinalį. Ketvirtfinalio rungtynėse „Hegelmann Litauen“ susirėmė su „Garliavos“ ekipa ir žemesnės lygos komandą nugalėjo rezultatu 2:0.

„Hegelmann Litauen“ ekipai pergalę atnešė gerai sužaista pirmojo kėlinio pabaiga ir antrojo kėlinio pradžia.

37 minutę svečius į priekį išvedė Gavi Thompsonas, o 49 minutę jų persvarą padvigubino Aurimas Raginis.

Į Hegelmann LFF Taurės pusfinalį jau kiek anksčiau žengė Plungės „Babrungas“ ir FK „Panevėžys“, o dėl paskutinės vietos pusfinalyje tarpusavyje kovos Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“.