Gyvenimas lengvėja: „Žalgiris“ į išvykas skraidys privačiais reisais

Pasikeitusi Eurolygos sistema šalies čempionui Kauno „Žalgiriui“ nepagailėjo iššūkių. Komerciniais reisais į 13 išvykų keliavusi komanda oro uostuose praleido daugiau laiko nei būtų norėję.

31

Tačiau nuo kito sezono tai pasikeis. Klubo partneris „Avia Solutions Group“ pasirūpino, kad „Žalgirio“ vyrai į išvykos rungtynes skristų užsakomaisiais reisais, „Boeing 737“ lėktuvu.

Jame yra 56 sėdimos vietos, orlaivis buvo specialiai modifikuotas šių metų pavasarį, pritaikant jį sporto komandai bei verslo kelionėms. Atstumas tarp sėdynių orlaivyje – daugiau nei 1 metras, o lėktuvo viduje vyrauja prabangi verslo klasės apdaila.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gyvenimas lengvėja: „Žalgiris“ į išvykas skraidys privačiais reisais

Praėjusio sezono metu išvykų užsakomaisiais reisais buvo vos dvi: į Atėnus ir Vitoriją.

Kartais ir po dvi Eurolygos rungtynes per savaitę žaidę žalgiriečiai dabar keliaus patogiau ir greičiau, o tai turės geros įtakos ir žaidimui, ir fizinei krepšininkų kondicijai.

„Žinant mūsų ūgius ir kiek mes skraidom, tai labai daug pagelbės. Poilsis yra labai svarbus, labai džiaugiamės gavę tokį lėktuvą“, – kalbėjo naujasis „Žalgirio“ sporto direktorius Robertas Javtokas.

„Avia Solutions Group“ valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis tikino, kad tokia naujovė klubui nekainuos daugiau nei buvo numatyta biudžete, skirtame kelionėms.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų