avia solutions group

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „avia solutions group“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „avia solutions group“.

Žiemelis pateikė pasiūlymą „Rytui“ žaisti ASG arenoje: kaina – 40 proc. mažesnė nei „Wolves“ klubui

Artėjantį sezoną Vilniuje gerbėjus dalinsis dvi komandos – „Rytas“ ir „Wolves“. Pastarųjų savininkas Gediminas Žiemelis šį koegzistavimą siekia pradėti taikiai. Socialiniame tinkle „Facebook“ verslininkas pasidalino pranešimu, kviečiančiu „Rytą“ žaisti jam priklausančioje „Avia Solutions Group“ arenoje, kuri pastarąjį sezoną buvo renovuojama ir būtent todėl „vilkai“ debiutavo Alytuje. „Vilniaus „Rytas“ komplektuoja tikrai įspūdingą lietuvišką komandą.
2023-07-27

„Avia Solutions Group“ būstinę iš Kipro perkelia į Airiją

Verslininko Gedimino Žiemelio valdoma aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“ pagrindinę būstinę iš Kipro perkelia į Airiją.  Pasak grupės generalinio direktoriaus Jono Janukėno, sprendimas priimtas atsižvelgus į grupės tarptautinės plėtros planus bei įvertinus, kad Airija jiems įgyvendinti šiuo metu yra palankiausia valstybė.
2022-12-21

Žiemelis: apie (ne)galimą „Ryto“ pirkimą ir darbus arenoje

Žinomas šalies verslininkas ir vienas turtingiausių žmonių Gediminas Žiemelis apsilankė Tomo Langvinio rengiamoje „Nematoma pusė“ laidoje. „O, Dangau!” „Youtube“ kanale publikuotame interviu G. Žiemelis pasakojo apie savo ateities planus, susijusius su krepšiniu ir čia jis kalba ne tik apie galimą naujo klubo įkūrimą, bet ir galimą Vilniaus „Ryto“ akcijų įsigijimą.
2021-07-21

Jauniškis: Žiemelio verslas kelia abejonių dėl patikimumo

Šalies žvalgyba tikina, kad Gedimino Žiemelio valdoma įmonė „Avia Solutions Group“ kelia rimtų abejonių, o su žvalgybininkų turima informacija yra supažindinti ir sprendimų priėmėjai.  Vyriausybinė komisija praėjusią savaitę pasiūlė blokuoti aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ planus plėstis Vilniaus oro uoste dėl rizikos nacionaliniam saugumui.
Aktualijos 2021-03-04

Kol politikai rėmė ragus, lietuviai ir lenkai suprekiavo už 11 mlrd. litų

Pernai per 11 mėnesių Lenkijos ir Lietuvos tarpusavio prekyba sudarė 11 mlrd. litų ir buvo rekordinė per visą apyvartos skaičiavimo istoriją. Įtampa tarp abiejų respublikų politinės valdžios neturi pastebimos įtakos šalių verslo ryšiams, atkreipė dėmesį Lenkijos ambasados Vilniuje prekybos ir investicijų rėmimo skyriaus pirmasis patarėjas Ryszardas Kowalskis. „Manau, kad mūsų ekonominiai santykiai puikūs.
2012-01-26
Į viršų