Gudžius varžybose Čekijoje nusileido švedams

Antradienį Čekijoje surengtos „Ostrava Golden Spike“ lengvosios atletikos varžybos, kuriose pasirodė ir du Lietuvos sportininkai.

Vyrų disko metimo rungtyje Andrius Gudžius su 64,88 metro rezultatu (64,06 – 64,56 – 64,69 – 63,03 – 64,88 – X) liko trečias. Lietuvį vėl aplenkė ne pirmą sezoną dominuojantis švedas Danielis Stahlis (66,42 m). Antras buvo jo tautietis Simonas Petterssonas (65,90), kuris atliko vos vieną įskaitytą bandymą.

Vyrų šuoliuose į aukštį antra vieta džiaugėsi Adrijus Glebauskas. Lietuvis pirmu bandymu įveikė 2,20 m aukštį, o 2,24 m aukštis jam „nepakluso“. Nugalėjo baltarusis Maksimas Nedasekau (2,24). Lietuvis aplenkė garsų italą Gianmarco Tamberi (2,20), kuriam prireikė dviejų bandymų, kad įveiktų 2,20 m aukštį. G.Tamberi yra Europos čempionas bei pasaulio ir Europos uždarų patalpų čempionas.

Tik 7-ą vietą užėmė vokietis Mateuszas Przybylko (2,15), kuris yra 2018 m. Europos čempionas.