23
Rungtynių akimirkos (nuotr. Fotodiena.lt/Mato Baranausko)

Grigonis: pralaimėjome rungtynes, kurias turėjome laimėti

Kauno „Žalgiris“ po pratęsimo namuose 70:82 nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai ir įsirašė trečiąją nesėkmę Eurolygoje. Vieną svarbiausių tritaškių ketvirtajame kėlinyje pataikęs Marius Grigonis dar per pagrindinį rungtynių laiką užsidirbo 5 asmeninę pražangą ir per pratęsimą savajai ekipai padėti jau negalėjo.

23

„Iškart po rungtynių sunku pasakyti, kas nesiklijavo. Varžovai buvo gerai pasiruošę rungtynėms, išmušė mus iš vėžių fiziškai. „Zenit“ puikiai pritaikė „ispanišką gynybą“, gerai žaidė stepouto situacijose. Keliose vietose suklydau aš pats, prisirinkau pražangų ir vėliau jau negalėjau padėti komandai“, – po rungtynių kalbėjo M.Grigonis

Kiek kamuolio judėjimas atakose dar nėra toks, kokio norėtųsi?

Vis dar stringame puolime ir norėtųsi, kad tas kamuolys tikrai geriau judėtų. Eisime toliau ir bandysime dirbti. Laukia rungtynės su Stambulo „Fenerbahče“ ir turime ruoštis joms.

Ar neatrodė iš šono, kad pratęsimo metu komandos draugams pritrūko jėgų?

Nežinau, iš kur tos klaidos, bet leidome Mateušui Ponitkai išnaudoti jo stipriąsias puses. Žinome, kad tai žaidėjas, kuris gerai veržiasi ir jo nesustabdėme. Sunku tai kažkuo paaiškinti.

Antroje pusėje didžiausios problemos buvo su komunikacija komandinėje gynyboje?

Net nežinau, apie kurią situaciją klausiate, bet aišku buvo momentų, kai vienas „užmigo“, vėliau kitas. Blogiausia, kad nesimokėme vienas iš kito klaidų ir jas kartojome. Taip ir gavosi, kad pralaimėjome rungtynes, kurias turėjome laimėti.