Šiandien HNK „Gorica“ klubas, kuriame liko vienintelis lietuvis Paulius Golubickas, sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes prieš sezono pratęsimą Kroatijos aukščiausioje lygoje.

„Gorica“ prieš kelias dienas 4:2 nugalėjo „Opatija“ ekipą, o šiandien jie žaidė prieš antrąją Zagrebo „Dinamo“ komandą ir ją įveikė 2:1. Negana to, prie pergalės įvarčiu prisidėjo P.Golubickas.

Lietuvis įmušė antrąjį rungtynių įvartį 45 minutę. Po jo įvarčio rezultatas buvo 2:0, o Zagrebo ekipa rezultatą sušvelnino tik 76 minutę. P.Golubickas taip pat buvo vienintelis „Gorica“ žaidėjas, kuris aikštėje praleido visas 90 minučių.

Naujasis „Gorica“ treneris Siniša Oreščaninas 60 rungtynių minutę atliko net 10 keitimų, bet lietuvis buvo vienintelis žaidėjas, kuris nebuvo pakeistas ir paliktas aikštėje. Žiemos pertrauka „Gorica“ klubui pasibaigs sausio 19 dieną, kuomet Kroatijos lygoje jiems teks žaisti su Pulos „Istra“ klubu.