Gintaras Krapikas: labai džiaugiuosi, kad pavyko pasikviesti Šarūną Jasikevičių

Kauno „Žalgiris“LKL čempionas penktus metus iš eilės. Po triumfo finalo serijoje prieš Vilniaus „Lietuvos rytą” 4-0 žalgiriečių treneris Gintaras Krapikas spaudos konferencijoje nefilosofavo.

26

„Sunku surasti tinkamus žodžius po finalo. Tikrai nesu filosofas ir aukštomis mintimis kalbėti nemoku. Noriu tiesiog pasidžiaugti vyrais, patys didžiausi komplimentai jiems. Viso sezono metu su nedidelėmis duobėmis vyrai labai manęs klausė ir sunkiai kovėsi. Visą atkrintamųjų varžybų laikotarpį rodėme užtikrintą žaidimą. Finalai niekada nebūna lengvi, varžovai ieškojo įvairių kelių ir dalinai jų rado, tačiau vienas kito palaikymas mums davė vaisių. Sveikinu visus, klubo vadovybę ir didžiulę „Žalgirio“ sirgalių armiją su užtikrinta pergale finale”, – sakė G.Krapikas.

Jis labai džiaugėsi galėjęs dirbti kartu su Šarūnu Jasikevičiumi, bet negalėjo pasakyti, ar jiedu liks „Žalgiryje“ ir kitą sezoną.

„Labai džiaugiuosi, kad pavyko įkalbinti Šarūną Jasikevičių baigti karjerą ir papildyti trenerių štabą. Daug kas sakė, kad Šaras bandys mane užgožti, tačiau mes suformavome puikų tandemą. Jasikevičius man rodė didelę pagarbą ir aš esu jam labai dėkingas”, – sakė G.Krapikas.

REKLAMA

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „Žalgiris“ – Lietuvos čempionas

– Ar A.Kavaliausko pasirodymas aikštėje tik antrojo kėlinio viduryje nustebino?

– Iš pradžių, kol nežinojome, kodėl Kavaliauskas nežaidžia galvojome, kad tai yra „Lietuvos ryto“ taktinis ėjimas. Ypatingai kai varžovai nuolat dvigubindavo mūsų žaidėjus. Būtent tai labiausiai išmušė iš vėžių. Tik paskui supratome, kad Kavaliauskas turi sveikatos problemų, nes tokį puikų sezoną žaidžiančio krepšininko tikrai niekas nelaikytų ant suolo šiaip sau.

– „Lietuvos ryto“ treneris Marcelo Nicola skundėsi traumomis. O ar visi sveiki buvo žalgiriečiai?

– Visos komandos turi savų problemų ir traumų. Dėl to, kad Kavaliauskas, ar kitas žaidėjas traumuotas, niekas finalo serijos rungtynių neatkels. Niekas neatkeltų ir rungtynių Kaune, tad finale negali būti jokių pasiteisinimų.

– Kaip finalo serijoje pavyko sustabdyti M.Gecevičių ir G.Oreliką?

– Puikiai matėte, kad kažką reikėdavo aukoti gynyboje, dėl to Kavaliauskas turėjo daugiau laisvės. Žinodami, kad „Lietuvos rytas“ yra snaiperiu komanda, žaidžianti greitai, mes sustabdėme jų puolima ir įvėlėme į mums palankesnį krepšinį. Pavyko išjungti iš žaidimo tuos žaidėjus, kurie vadovauja „Lietuvos ryto“ puolimui.

– Kam skirtumėte finalo MVP prizą?

– Finalo serijos MVP titulą skirčiau visai „Žalgirio“ komandai, kad ir kaip banaliai tai skambėtų.


Rašyti komentarą...
L
LT
2015-06-08 04:31:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinu Zalgiri!!! Labai myliu sia komanda, bet ne Kauno miesta...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų