Penktadienį ryte, Lietuvos laiku, Domantas Sabonis pralaimėjo gimtajame Portlande. Lietuvio atstovaujama Oklahomos Sičio „Thunder“ 109:114 nusileido vietos „Trail Blazers“. Šeimininkai ketvirtojo kėlinio pabaigoje surengė spurtą 16:0.

„Trail Blazers“ geriau pradėjo rungtynes ir dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (20:8 – 7 minutė).

„Thunder“ atsigavo tame pačiame ketvirtyje, o po antrojo pirmavo 60:57.

Trečiasis kėlinys klostėsi permainingai. Po jo Oklahomos Sičio krepšininkai buvo priekyje 85:81.

Viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. „Thunder“, likus nepilnoms 6 minutėms, dar pirmavo 101:94. Tada „Trail Blazers“ laimėjo atkarpą 16:0 ir užsitikrino pergalę (110:101, 48 minutė). Oklahomos Sičio krepšininkai dar bandė gelbėtis, bet buvo per vėlu.

D. Sabonis gimtajame Portlande žaidė 10 minučių, pelnė 2 taškus.

Tradiciškai nesulaikomas buvo Russellas Westbrookas – 45 taškai (12/36 metimų, 6/15 tritaškių, 15/15 baudų, 8 atkovoti kamuoliai). 18 taškų pelnė ir 10 kamuolių atkovojo Enesas Kanteris.

„Trail Blazers“ į pergalę vedė Damianas Lillardas (33 taškai, 11/23 met., 5 rezultatyvūs perdavimai). 18 taškų surinko Jusufas Nurkičius (18 tšk., 7/10 met., 12 atk. kam., 5 blokai).

„Thunder“ (35 pergalės / 25 pralaimėjimai) užima septintąją Vakarų konferencijos poziciją. „Trail Blazers“ (24/35) Vakaruose – 11-a.