REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus „Rytas“ savų sirgalių akivaizdoje 104:85 (28:20, 23:17, 22:30, 31:18) nugalėjo Švedijos čempionų titulą ginsiančią Norčiopingo „Dolphins“ komandą.

Vilniaus „Rytas“ savų sirgalių akivaizdoje 104:85 (28:20, 23:17, 22:30, 31:18) nugalėjo Švedijos čempionų titulą ginsiančią Norčiopingo „Dolphins“ komandą.

REKLAMA

Šiame mače „Ryto“ aprangą apsivilko peržiūroje esantis T. J. Starksas, kuris pirmajame mače įmetė 10 taškų ir atrodė pakankamai solidžiai gynyboje.

„Pirmos rungtynės, kur žaidėme namuose su sirgaliais. Galbūt kai kurie žaidėjai norėjai kažkiek per daug pasirodyti ir išėjo negražios akiai rungtynės. Įmetėme 104 taškus, bet daug ko nepadarėme. Ypač gynyboje. Taip pat puolime nesidalinome kamuoliu.

Turime prastų įpročių žaisti akademinį krepšinį. Bandysime tai išgyvendinti iš kai kurių gynėjų. Tai mūsų, trenerių, darbas. Mes norime žaisti gyvesnį krepšinį, kad tiktume prie savo gyvybingų fanų. Pavyko tas, kad neperžaidėme nė vieno žaidėjo daugiau nei 21 minutė, nes rytoj laukia žymiai sudėtingesnės rungtynės. Visą kitą – daugmaž pagal planą“, – po mačo pasakojo Giedrius Žibėnas.

Kas nepavyko gynyboje?

Labai sunku žaisti prieš tokią neprognozuojamą komandą. Jei atvirtai, „Synergy“ programoje nerodo Švedijos lygos rungtynių ir neturėjome iš jų pusės pernelyg daug medžiagos. Tik atskirus žaidėjus. Mes turėjome sustabdyti kamuolį ir juos versti žaisti penki prieš penkis, bet to mes nepadarėme ir jie žaidė atviroje aikštelėje, kurioje jie jaučiasi gerai.

REKLAMA
REKLAMA

Ko būtų galima tikėtis iš T. J. Starkso „Ryte“?

Jis visąlaik turi būti alkanas, agresyvus, sukurti, išprovokuoti pražangą, su kamuoliu atsidurti baudos aikštelėje. Tą šiandien T. J. labai gerai darė. Kai jis pažins geriausius komandos metikus, jis dar geriau jiems nusimes. Iš pradžių jis nusimetinėjo tik į vidų, bet paskui ieškojo ir mūsų metikų. Pirmas įspūdis apie žaidėją – geras. Jis yra treniruojamas žaidėjas, jis reaguoja į pastabas, reaguoja į kiekvieną patarimą. Kas pozityviau nustebino – jo energija gynyboje.

REKLAMA

T. J. Starksas šiandien pasirodė gerai. Ar kyla abejonių su juo pasirašyti kontraktą?

Norime jį išbandyti įvairesnėse rungtynėse – ir prieš rimtesnį varžovą, ir prieš rimtesnę gynybą. Norime pasitikrinti kaip jis atrodo tose situacijose, kur nesijaučia patogiai, kur jam prasta diena su metimais ir kaip jis tą dieną elgiasi, kai jam yra bloga diena ir ką jis gali padaryti vardan komandos draugų, kai jam nesiseka. Šiandien jam sekėsi ir buvo energijos abejose aikštelės pusėse, bet norime patikrinti tose sudėtingesnėse situacijose.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip sekasi naujo aukštaūgio paieškos?

Tęsiame paieškas, laikas eina. Kandidatų – turime. Kaip ir visą vasarą. Mums koją pakišo Jarviso Williamso trauma. Mus labai išmušė iš mūsų vasaros planų, ką mes norime matyti komandoje. Dabar privalome reaguoti į susidariusią situaciją. Pinigiu atžvilgiu – tai nepadeda mums. Esmė, kad situacija nėra paprasta, bet bandome išsisukti iš esamos padėties ir surasti tinkamiausio stiliaus žaidėją mūsų komandai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kokio stiliaus aukštaūgis tai bus?

J. Williamso, bet tai nereiškia, kad tokį rasime. Norisi to atletiškumo – jau tai kartojau nė viename interviu. Atletiškumas dar niekam nepamaišė.

Kokia yra J. Williamso situacija?

Jam yra padaryta operacija. Kai tik jis jausis šiek tiek geriau – jis ateis palaikyti mūsų namų rungtynėse. Situacija – 5-6 mėnesiai reabilitacija. Jo žaidimas yra paremtas atletiškumu, kur jam reikia daug padėti, keistis, daug bėgti ir šokti. Dėl to tos kojos turi būti paruoštos optimalioje formoje, kad jis galėtų mums funkcionuoti. Mes norime padėti jam atsigauti, sudaryti geriausias įmanomas sąlygas reabilitacijai ir daug kas priklausys nuo to, kaip jis sąžiningai viską darys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų