Olandijoje vykstančiose tarptautinėse plaukimo varžybose „Amsterdam Swim Cup 2015“ 50 m ilgio baseine šeštadienį vyrų 100 m krūtine rungtyje antrąją vietą užėmė Giedrius Titenis, distanciją įveikęs per 1 minutę 00,10 sekundės.

Nugalėtoju tarp aštuonių finalo dalyvių tapo britas Adamas Peaty'is (59,67 sek.), o trečioji vieta atiteko kitam Didžiosios Britanijos plaukikui Jamesui Wilby'iui (1:01,28).

Vyrų 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje Mindaugas Sadauskas tenkinosi trylikta pozicija - 22,92 sekundės.

Šios rungties nugalėtoju tapo prancūzas Florent'as Manaudou (22,01 sek.), finale aplenkęs lenką Konradą Czerniaką (22,20 sek.) ir britą Andrew Weatherittą (22,44 sekundės).