Lietuvos krepšinio federacijoje trečiadienį buvo apdovanota geriausia 2010 metų Lietuvos krepšininkė Sandra Linkevičienė. Geriausiai žaidėjai skirtą prizą – Vilniuje esančios skulptūros krepšiniui kopiją – krepšininkei įteikė LKF prezidentas Vladas Garastas, praneša LKF.

„Ant krepšiniui skirtos skulptūros yra iškaltos geriausių Lietuvos žaidėjų pavardės. Linkiu, kad vieną dieną ten būtų įrašyta ir S. Linkevičienė“, - įteikdamas apdovanojimą sakė V. Garastas.

Geriausios Lietuvos krepšininkės rinkimuose savo nuomonę pareiškė per 10 tūkst. krepšinio gerbėjų. Jie S. Linkevičienei skyrė 26,6 proc. balsų (3033). Antrąją vietą rinkimuose užėmė geriausia 2009-ųjų Lietuvos krepšininkė Gintarė Petronytė (22,6 proc., 2584 balsai), trečiąją – Aušra Bimbaitė (13,9 proc., 1586).

Lietuvos rinktinės ir Kursko „Dinamo“ gynėja S. Linkevičienė teigė,  kad rinkimų rezultatai ją nustebino. Anot krepšininkės, 2010-ieji jai buvo gana sėkmingi, o kaip mieliausias prisiminimas išliks su Lietuvos rinktine per 2011-ųjų Europos čempionato atrankos varžybas iškovotos pergalės. Su nacionaline komanda S. Linkevičienė sieja ir didžiausias 2011-ųjų svajones.

„Norėčiau Europos čempionate iškovoti prizinę vietą. Geras rezultatas būtų ir  patekimas į papildomą olimpinį atrankos turnyrą, - sakė gynėja. – Norėtųsi pagaliau iškovoti prizinę vietą ir su klubu, nes vis liekame ketvirtos.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų