Puikiai rungtynes sužaidęs Jonas Valančiūnas galėjo džiaugtis komandos pergale. NBA čempionate pastarojo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (9/6) namuose 124:110 (32:28; 26:25; 37:25; 29:32) pranoko Čikagos „Bulls“ (6-9) krepšininkus.

Įspūdingai pasirodęs Valančiūnas per 27 aikštėje praleistas minutes surinko 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 klaidas. Lietuvis pirmą kartą šiame sezone per rungtynes įmetė 2 taiklius tritaškius.

Už J. Valančiūną geriau pasirodė tik C. McCollumas, kuris surinko 23 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Čikagos ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo DeMaras DeRozanas, kurio sąskaitoje 28 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Pelicans“ pirmajame kėlinyje pataikė 10 iš 19 tritaškių metimų, įskaitant keturis kartus iš toli metimus atlikusį Trey Murphy, ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 58:53.

Čikagos krepšininkai pataikė 11 iš 17 baudos metimų, o tai yra pirmas kartas per 14 rungtynių, kai ši komanda baudas pataikė žemiau 80 proc. taiklumu.

Tai jau trečiasis iš eilės Čikagos krepšininkų pralaimėjimas šiame sezone.

„Pelicans“: CJ. McCollumas 23 (8 rez. perd., ė atk. kam.), Jonas Valančiūnas 22 (7 atk. kam., 2 rez. perd.), Trey'us Murphy 19 (10 atk. kam., 1 rez. perd.), Brandonas Ingramas 16 (9 rez. perd., 6 atk. kam.), Jose Alvarado 13 (3 atk. kam., 1 rez. perd.), Herbertas Jonesas 10 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Larry Nance'as 8 (6 atk. kam., 3 rez. perd.)

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 28 (7 rez. perd., 4 atk. kam.), Zachas LaVine'as 25 (5 rez. perd., 3 atk. kam.), Nikola Vucevičius 14 (10 atk. kam.), Alexas Caruso 13 (2 rez. perd., 2 atk. kam.), Andre Drummondas 8 (4 atk. kam.).