Futbolo klubo prezidentui dar vieno sutriuškinimo buvo gana – sugalvojo unikalią bausmę

Futbolo gerbėjai nustebs išgirdę, kad daugkartiniai Turkijos pirmenybių čempionai, Stambulo „Fenerbahče”, šiuo metu yra tarp į žemesnį divizioną iškrentančių komandų ir užima viso labo 16 vietą 18 komandų turnyre.

Apibūdinti pastarojo laikotarpio klubo rezultatus nėra sunku. Tereikia pažvelgti į paskutinę dvikovą, vykusią sekmadienį. Ją „Fenerbahče” šiuo metu 13-ą vietą užimančiai „Akhisarspor” komandai išvykoje pralaimėjo 0:3 ir tai jau buvo jau trečioji Stambulo klubo nesėkmė paeiliuj.

Vaizdas aikštėje ir patys rezultatai, akivaizdu, netinka ir klubo prezidentui Ali Kocui. Jis nusprendė savo nepasitenkinimą išreikšti itin unikaliu būdu.

„Fenerbahče” prezidentas po pastarojo pralaimėjimo susisiekė su komanda ir pranešė, kad iš anksto užsakytas skrydis atgal į Stambulą yra atšauktas.

Kaip alternatyvą grįžti namo A. Kocas pasiūlė autobusą, tačiau Stambulą ir Akhisaro miestą skiria beveik 400 kilometrų, o „Google Maps” skaičiavimais, kelionė į Turkijos sostinę automobiliu užtrunka apie 5 valandas.

Reikia įvertinti ir tai, kad sekmadienio vakarą aplink Stambulą tradicičkai susiformuoja daugiakilometrinės spūstys, todėl komandos kelionė užtruko dar ilgiau.

„Tikiuosi, kad bent keli mano žaidėjai sugrįš į ankstesnę formą, nes mums reikia tučtuojau kažko griebtis”, – vos po pralaimėjimo sulaukęs žinios iš prezidento kalbėjo „Fenerbachče” treneris Erwinas Koemanas.

„Fenerbachče” yra rungtyniavusi ir UEFA Čempionų lygoje. Šiuo metu komanda varžosi Europos lygos turnyre.  

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų