Fury dominavo prieš Wilderį ir tapo sunkiasvorių pasaulio čempionu

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) vyko svarbiausia šio mėnesio bokso kova – amerikietis Deontay Wilderis nesugebėjo apginti WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo prieš britą Tysoną Fury. Septintajame raunde pergalė techniniu nokautu įskaityta britui.

8

T. Fury, kaip ir žadėjo, aktyviai pradėjo kovą, dirbo pirmuoju numeriu ir kontroliavo ringo vidurį. Britas atrodė dar geriau nei pirmoje kovoje ir neretai prispausdavo D. Wilderį prie ringo virvių.

Čempionas pirmus porą raundų dar kovėsi apylygiai, bet trečiajame raunde krito į nokdauną ir nuo tada nebegrįžo į normalų kovos ritmą. D. Wilderis trečiąjį raundą šiaip ne taip ištvėrė, bet buvo rimtai sužeistas, o iš jo kairiosios ausies pasipylė kraujas.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tysonas Fury tapo sunkiasvorių bokso pasaulio čempionu.

Amerikietis išstovėjo ketvirtąjį raundą, bet penktajame raunde dar kartą krito į nokdauną. T. Fury tęsė savo dominavimą, o D. Wilderis vos stovėjo ant kojų ir retai pataikydavo į britą.

Septintojo raundo pradžioje britas ieškojo galimybių atakai, kol prispaudė varžovą prieš ringo virvių. Ten T. Fury dar nebuvo spėjęs pasiųsti varžovo į nokdauną, kai teisėjas staiga nutraukė kovą, nes į ringą buvo išmestas D. Wilderio trenerio rankšluostis.

Amerikietis nesuprato, kas vyksta, o vėliau nuėjo aiškintis su treneriu. Tiesa, D.Wilderis taškais jau buvo beviltiškai atsilikęs, buvo ant trečiojo nokdauno ribos ir ji būtų galėjęs išgelbėti tik nokautas, nors per 7 raundus jis T.Fury rimčiau nesužeidė ir net neatvėrė didelės brito žaizdos virš akies.

Skelbiama, kad kiekvieno kovotojo kišenės po šios kovos turėtų papilnėti maždaug 40 mln. JAV dolerių.

„Sakiau, kad tie, kurie blogai su manimi elgiasi, neklestės. Jei rimčiau, tai turiu išreikšti pagarbą Deontay. Jis šiandien į ringą žengė kaip vyras ir rodė kovotojo širdį. „Pagavau“ jį švariu dešinės rankos smūgiu, bet jis pakilo ir kovėsi iki 7-ojo raundo. Jis yra karys ir ateityje dar taps čempionu, bet aš turiu pasakyti, kad karalius šiandien sugrįžo į sostą“, - sakė T.Fury, uždainavęs fragmentą iš „American Pie“ dainos.

REKLAMA

O D. Wilderis buvo susierzinęs dėl jo komandos narių išmesto rankšluosčio ir teigė, kad norėjo kovą užbaigti savo jėgomis. „Geriausias vyras šiandien laimėjo. Turėjau daug dalykų prieš šią kovą, bet ji buvo tokia, kokia yra. Aš tik norėjau, kad mano kampas leistų man kovoti. Aš esu karys. Aš tai darau. Bet T.Fury padarė tai, ką padarė ir nėra jokių pasiteisinimų“, – sakė D. Wilderis.

T. Fury po šios pergalės įsirašė į istoriją. Dabar per karjerą jis yra laimėjęs visų keturių pagrindinių organizacijų (WBA, IBF, WBO ir WBC) sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų