„Fulham“ ir „PSG” pralaimėjo išvykose

Ketvirtadienio vakarą buvo ir toliau buvo žaidžiamos UEFA Europos lygos grupės etapo rungtynės. Olandijoje „Twente“ futbolininkai priėmė svečius iš netolimosios Anglijos sostinės Londono – „Fulham“ klubą, kurį nugalėjo minimaliu rezultatu 1-0.

Vienintelis dvikovos įvartis krito pačioje rungtynių pabaigoje, kai 89 minutę kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė šeimininkų puolėjas Marcas Janko.

Vokietijoje vykusiose rungtynėse, Gelzenkircheno „Schalke“ susigrūmė su Rumunijos čempionų vardą ginančiu Bukarešto „Steaua“ klubu. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (1-1), tačiau antrajame pergalingą įvartį pelnė puolėjas Raulis ir „Schalke“ laimėjo rezultatu 2-1.

Tuo tarpu Paryžiaus „PSG" futbolininkai išvykoje į Šveicariją patyrė pralaimėjimą rezultatu 0-2 prieš „Salzburg" ekipą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Ricky van Wolfswinkelis ir Valerijus Bojinovas.

D grupė:

„Sporting“ 2 – 0 „Zurich“

15' [1 - 0] Ricky van Wolfswinkel

58' [2 - 0] Valeri Bojinov

„Vaslui“ 0 – 0 „Lazio“

E grupė:

„Maccabi Tel Aviv“ 2 – 3 „Besiktas“

45' [0 - 1] Ricardo Quaresma

47' [0 - 2] Ibrahim Toraman

59' [1 - 2] Shiran Yeini

71' [2 - 2] Moshe Logasi

90' [2 - 3] Ricardo Quaresma

„Stoke City“ 1 – 1 „Dynamo Kiev“

27' [0 - 1] Matthew Upson (į savus vartus)

81' [1 - 1] Kenwyne Jones

F grupė:

„Salzburg“ 2 – 0 „PSG“

20' [1 - 0] Jakob Jantscher

90' [2 - 0] Dusan Svento

„Athletic Bilbao“ 2 – 1 „Slovan Bratislava“

15' [1 - 0] Oscar De Marcos

39' [1 - 1] Filip Sebo

75' [2 - 1] Markel Susaeta Laskurain

J grupė:

„AEK Larcana“ 2 – 1 „Maccabi Haifa“

14' [1 - 0] Gonzalo Garcia-Garcia

51' [2 - 0] Gorka Pintado

75' [2 - 1] Jurica Buljat

„Schalke“ 2 – 1 „Steaua Bucuresti“

25' [1 - 0] Kyriakos Papadopoulos

33' [1 - 1] Raul Andrei Rusescu

57' [2 - 1] Raul

K grupė:

„Twente“ 1 – 0 „Fulham“

89' [1 - 0] Marc Janko

90' Andre Johnson („Fulham“)

„Odense“ 1 – 2 „Wisla Krakow“

20' [0 - 1] Dudu Biton

28' [0 - 2] Patryk Malecki

51' [1 - 2] Rasmus Falk Jensen

L grupė:

„Lokomotiv Moscow“ 3 – 1 „Sturm Graz“

62' [1 - 0] Marques Bitencourt Maicon

64' [1 - 1] Florian Kainz

72' [2 - 1] Dmitri Sychev (11 m.)

89' [3 - 1] Denis Glushakov

„AEK Athens“ 1 – 2 „Anderlecht“

4' [0 - 1] Guillaume Gillet

19' [1 - 1] Dimitris Sialmas

36' [1 - 2] Guillaume Gillet