Kovas FIBA Europos taurės atrankoje pradėjo Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (1-0) krepšininkai. Tiesa, pergalės pirmajame mače pasiekti nepavyko. Kėdainiečiai svečiuose 84:100 (23:25, 12:13, 24:32, 25:30) nusileido Porto „Porto“ (1-0) komandai.

Atstumas tarp ekipų išryškėjo po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje pirmą kartą susitikime portugalai susikrovė dviženklį pranašumą (37:51).

Ketvirtajame jis dar labiau padidėjo ir pasiekė 19 taškų ribą (65:84). Taip Kėdainių klubui pernelyg sumažinti deficito ir nepavyko, tad teko pripažinti nesėkmę – 84:100.

„Nevėžio-Optibet“ gretose rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs Brevinas Galloway (5/6 trit.), 19 įmetė Ignas Vaitkus, 8 pasižymėjo Seanas McNeilas.

Oponentų komandoje nesulaikomas buvo 31 tašką surinkęs Maxas Landisas (6/11 trit., 30 n. b.), 21 pasižymėjo Clevelandas Melvinas, 14 prisidėjo Phillipas Fayne‘as.

B grupėje yra iš viso trys ekipos. Be šių dviejų dėl kelialapio į FIBA Europos taurę grumiasi ir Manisos „Buyuksehir“ atstovai.

Bilietą žengti tolyn iškovos tik pirmąją vietą grupėje užėmusi komanda.