Pergalių seriją iki trijų Eurolygoje pratęsė Madrido „Real“ (22-9) krepšininkai. Karališkasis klubas namuose 90:75 (24:21, 25:23, 19:14, 22:17) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ (18-13) komandą, kuriai tai buvo trečiasis pralaimėjimas per keturis paskutinius mačus turnyre.

Ši nesėkmė turkams dar vis neleidžia užsitikrinti vietos atkrintamosiose varžybose, o „Real“ atstovams tai užtikrino namų aikštės pranašumą kitame etape.

Aikštės šeimininkai atsiplėšti pavyko antrajame kėlinyje, kai pastarieji smeigė du tritaškius iš eilės ir pirmą kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (39:28).

Visgi, neilgam. Netrukus Stambulo ekipa atsakė atkarpa 8-0 ir nurėžė deficitą iki 3 taškų (39:36).

Po didžiosios pertraukos Madrido krepšininkai vėl perėmė iniciatyvą ir susigrąžino dviženklę persvarą (56:44).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas dar kiek padidėjo (75:61). Nors turkai dar stengėsi atkurti intrigą ir kiek sumažino atsilikimą (79:71), tačiau netrukus tolimas metimas leido aikštės šeimininkams vėl jaustis patogiau ir įtvirtinti pergalę (82:71).

Nugalėtojai iš toli atakavo net 57 proc. taiklumu (12/21). Pastarieji taip pat atliko 27 rezultatyvius perdavimus.

„Real“: Džananas Musa 16 (2/2 dvit., 1/3 trit., 9/9 baud.), Adamas Hanga (7 rez. perd.) ir Vincentas Poirier po 11, Mario Hezonja 10, Rudy Fernandezas, Petras Cornelie (3/3 trit.) ir Guerschonas Yabusele po 9.

„Fenerbahce“: Nigelas Hayesas-Davisas 17 (5/6 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), Nickas Calathesas 12 (6 rez. perd.), Marko Guduričius 10, Devinas Bookeris 9, Tarikas Biberovičius 7.