Sunkią pergalę NBA dvikovoje iškovojo Fynikso „Suns“ (11/6) krepšininkai. Franko Vogelo treniruojama komanda svečių arenoje 116:113 (34:22, 30:34, 31:36, 21:21) įveikė Niujorko „Knicks“ (9/7) klubą.

Rungtynių herojumi tapo Devinas Bookeris, kuris likus žaisti 1,7 sekundei pataikė tritaškį per rankas ir išplėšė komandos pergalę.

Prieš tai rezultatas buvo lygus 113:113. Po šio D.Bookerio metimo pratęsimą galėjęs lemti Jaleno Brunsono tolimas metimas buvo netikslus.

D.Bookeris nugalėtojams iš viso pelnė 28 taškus ir atliko 11 perdavimų, o „Suns“ komanda laimėjo 7 kartą iš eilės.

Fynikso klubui antrą naktį iš eilės dėl traumos nepadėjo Kevinas Durantas. Taip pat nežaidžia ilgam iškritęs Bradley Bealas.

Pralaimėjusiems J.Brunsonas įmetė 35 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Fynikso komanda pirmoje mačo pusėje pirmavo 15 taškų, o trečiajame ketvirtyje dar turėjo 13 taškų pranašumą.

„Knicks“ vėliau trumpam išsiveržė į priekį ir galiausiai nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę.

„Suns“: Devinas Bookeris 28 (9/21 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam., 11 rez. perd.), Ericas Gordonas 25 (6/9 trit.), Jordanas Goodwinas 14 (4/7 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Nassiras Little 11 (3/6 trit.), Keita Bates-Diopas 9 (3/6 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam.), Chimezie Metu (4 atk. kam.) ir Jusufas Nurkičius (4/7 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 blk.) po 8.

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 35 (10/15 dvit., 5/10 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Julius Randle 28 (9/17 dvit., 1/4 trit., 5 atk. kam.), Immanuelas Quickley 18 (1/5 dvit., 3/5 trit.), RJ Barrettas 9 (3/9 dvit.), Isaiahas Hartensteinas 7.