Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Leicester City“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Hakimas Ziyechas 5-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Jamesas Maddisonas 6-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0.

Marcosas Alonso 34-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Christianas Pulisičius 63-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Kasperas Schmeichelis meistriškai atrėmė kamuolį.

Reece‘as Jamesas 71-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis K.Schmeicheliui problemų nesukėlė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Kitose rungtynėse fantastišką sugrįžimą pademonstravo „Everton“, kurie 3:2 nugalėjo „Crystal Palace“ ekipą ir išsaugojo vietą „Premier“ lygoje.

„Everton“ po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 0:2, tačiau antrame kėlinyje pelnė tris įvarčius be atsako ir likus vos vienerioms rungtynėms iki sezono pabaigos, prieš 18-oje vietoje esančią „Leeds“ ekipą įgavo 4 taškų pranašumą bei tikrai nebenukris į iškritimo zoną.

Šeimininkams įvarčius 54-ąją minutę pelnė Michaelas Keane'as, 75-ąją minutę rezultatą išlygino Richarlisonas, o 85-ąją lemiamą įvartį pelnė puolėjas Dominicas Calvertas-Lewinas.

Paskutiniame dienos mače Birmingemo „Aston Villa“ namuose su „Burnley“ sužaidė lygiosiomis 1:1.