Pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (1/2) klubas. Erdemo Cano auklėtiniai savo arenoje 89:84 (24:24, 19:11, 27:21, 19:28) įveikė Vilerbano ASVEL (0/3) krepšininkus.

Stambulo komanda per paskutinius tris kėlinius nei karto neatsiliko, o trečiajame ketvirtyje vienu metu pirmavo 21 taško persvara.

ASVEL rankų nenuleido ir paskutinę mačo minutę po Nando De Colo tritaškio priartėjo iki šešių taškų, bet stebuklui sukurti laiko nepakako. Paskutinę minutę N.De Colo skirtumą mažino iki penkių taškų.

„Anadolu Efes“ šiandien pataikė 22 dvitaškius iš 30 ir kovą dėl kamuolių laimėjo 34:24.

„Anadolu Efes“ kitas rungtynes Eurolygoje namuose žais su Valensijos „Valencia“ krepšininkais, o ASVEL svečiuose susitiks su Stambulo „Fenerbahče“ ekipa.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 19 (6/10 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Shane'as Larkinas 18 (3/7 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld., 23 n.b.), Rodrigue Beaubois (2/5 trit., 4 atk. kam.) ir Darius Thompsonas po 14, Ante Zižičius 11 (4/5 dvit.), Derekas Willis 7, Tyrique Jonesas 6.

ASVEL: Nando De Colo 25 (4/7 dvit., 3/8 trit., 4 rez. perd., 27 n.b.), Mike Scottas 15 (3/7 trit.), Joffrey Lauvergne 13 (4/7 dvit., 5 kld.), Paris Lee 11 (2/5 trit., 5 rez. perd.), Frankas Jacksonas 9, Youssoupha Fallas 7 (3/5 dvit.), Johnas Egbunu ir Mbaye Ndiaye (8 atk. kam.) po 2.